O nas

Nasza fotografia olśniewa kolorami, bawi oko niezwykłą wyrazistością i oryginalnymi pomysłami. Nasze prace mogą Państwo oglądać od dawna w Twoim Stylu, InStyle, przeglądając liczne albumy słynnych światowych marek. Mamy też przyjemność pracować dla lokalnych firm, oraz indywidualnych klientów.

Dlaczego My? 3 powody!


Dzieła sztuki

Profesjonalny sprzęt fotograficzny to tylko narzędzie do tworzenia wspaniałej fotografii. Kluczem są umiejętności i talent operatora aparatu fotograficznego. Pracujemy w zespole, gdyż każdy z nas specjalizuje się w konkretnej dziedzinie fotografii, jednak nie brakuje nam umiejętności w innych obszarach tej wyjątkowej branży. Sprawdźcie sami!


2000

Klientów

200

Nagród

250

Zleceń rocznie

360

Dni w roku

Obszary fotografii


Dwustumetrowe studio wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt fotograficzny: wielkoformatowe aparaty Sinar, oraz pełnoklatkowe lustrzanki. Taki sprzęt w rękach zespołu z artystycznym zacięciem, działającego na profesjonalnych stacjach graficznych sprawia, że każde nasze zdjęcie staje się dziełem sztuki.
Klient otrzymuje produkt na światowym poziomie, niezależnie czy jest to realizacja do katalogu internetowego, prasy, czy reklamy outdoor. Jakość naszych zdjęć wypracowaliśmy do perfekcji współpracując z najbardziej prestiżowymi wydawnictwami w Polsce.
Nasze prace mogą Państwo oglądać od dawna w Twoim Stylu, InStyle, przegladając liczne albumy słynnych światowych marek. Mamy też przyjemność pracować dla lokalnych firm, a nawet indywidualnych klientów, którzy doceniają rozsądne ceny naszych usług. Proponujemy Państwu fotografie przedmiotu (packshot) do stron internetowych, katalogów, prasy, zdjęcia reklamowe, korporacyjne, wnętrz, sesje z modelem.