Fotografia packshotowa, zdjęcia produktowe – oferta

Fotografia to sztuka powstała stosunkowo niedawno, ponieważ została wynaleziona dopiero w XIX wieku. Pierwsze zdjęcia to efekt wykorzystania odpowiedniej kombinacji technik i wynalazków znanych już wcześniej. Sam termin pojawił się dopiero w 1839 roku. Typ fotografii, który znamy obecnie – czyli fotografia cyfrowa – na dobre upowszechniła się dopiero w 2005 roku, który to był rokiem przełomowym. Kupiono wówczas więcej aparatów cyfrowych od analogowych. W obecnych czasach na pewno każdy z nas zna choć jedną osobę, która amatorsko zajmuje się fotografią i podsiada tzw. lustrzankę. Absolutnie nie ma żadnego powodu do zdziwienia, ponieważ jest to niezwykle interesujące zajęcie. Często pozwala spojrzeć na różne przedmioty, osoby czy krajobrazy w zupełnie inny, nowy sposób, uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je w pamięci na zawsze. Każdy esteta doceni wartość pięknych, artystycznych fotografii, ale też każdy z nas z pewnością wraca od czasu do czasu do starszych zdjęć przedstawiających dzieciństwo czy czasy szkolne.

Nasz zespół ma możliwość doceniać uroki tego zajęcia z każdej strony. Zarówno jako osoby zawodowo wykonujące profesjonalne zdjęcia reklamowe produktów, jak i oczywiście ogromni miłośnicy efektów tej sztuki. Ponadto zespół składa się z samych utalentowanych i kreatywnych osób. Od wielu lat wykonujemy fotografie produktowe, przez co możemy pochwalić się nie tylko świetnymi realizacjami, ale również współpracą z wieloma prestiżowymi i ekskluzywnymi markami. Fotografia produktowa to dla nas nie tylko praca, ale też prawdziwa pasja, którą mamy szczęście realizować na co dzień. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze sesje produktowe były na światowym poziomie. Bez względu na to czy wykonujemy tradycyjne zdjęcia packshot, fotografie wnętrz, z udziałem modeli lub bez, czy wykonujemy zdjęcia aranżowane – każdy nasz fotograf produktowy zawsze pracuje, dając z siebie jak najwięcej, mając głowę pełną pomysłów i oczywiście – na wysokiej jakości, profesjonalnym sprzęcie.

Nasze studio fotografii reklamowej wykona zdjęcia produktowe takich kategorii jak:


Sesja produktowa żywności, ubrań czy dodatków jest sztuką, która przekona konsumentów o atrakcyjności danego artykułu. Każda nasza fotografia reklamowa produktu może zostać wykonana z udziałem modela, który ułatwi przedstawienie wybranych akcesoriów. Tym sposobem sesje produktowe umożliwią klientom zobaczenie, jak dana odzież, biżuteria lub dodatki mogłyby się na nich prezentować. Co więcej, wykonywana przez nas fotografia packshotowa, aranżowana wnętrz, podkreśli charakter pomieszczeń przygotowanych, na przykład na sprzedaż. Idealnym uzupełnieniem będzie profesjonalna fotografia produktowa mebli, dzięki której stworzysz atrakcyjny katalog z wyposażeniem wnętrza. Z nami wykonasz profesjonalne zdjęcia produktowe do Social Media, a każda fotografia packshot podbije serca odbiorców. Sesje packshot przeprowadzamy w wielu dzielnicach stolicy. Z uwagi na to, że Warszawa jest sporym miastem, oferujemy dojazd do takich dzielnic jak Żoliborz, Targówek, Rembertów, a także Praga Południe oraz Praga Północ. Wykonamy fotografie produktowe określonych artykułów w wyznaczonym miejscu z uwzględnieniem potrzeb klienta.