Profesjonalne, reklamowe zdjęcia AGD

akc

Fotografia produktowa różnego typu akcesoriów

czerwiec 25, 2015

Profesjonalne, reklamowe zdjęcia AGD


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Zdjęcia AGD to typ fotografii, który mieliśmy okazję wykonywać wielokrotnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu fotografii produktowej sprzętu AGD. Wiemy w jaki sposób ustawić poszczególne przedmioty, tak aby prezentowały się od tej najatrakcyjniejszej dla konsumenta strony. Ten typ produktu jest dość specyficzny, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków osoby zainteresowane nim – mają z góry ustalone konkretne wymagania dotyczące planowanego zakupu. Dzięki wysokiej jakości naszych realizacji, packshot wykonane przez nasz zespół zwracają uwagę nie tylko na zaplanowane wcześniej zakupy, ale nawet na te przedmioty, które nie były początkowo w kręgu zainteresowania potencjalnego klienta. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty, ponieważ zespół pracujący w Fotobajt charakteryzują trzy istotne cechy:

– najwyższa jakość wykonywanych fotografii,

– kreatywność i doświadczenie w pracy

– dostęp do wysokiej jakości sprzętu fotograficznego

Dzięki temu nasze realizacje zawsze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.