Atrakcyjne zdjęcia bielizny w formie packshot

akc

Fotografia produktowa różnego typu akcesoriów

czerwiec 25, 2015
biz

Wysokiej jakości zdjęcia biżuterii

czerwiec 25, 2015

Atrakcyjne zdjęcia bielizny w formie packshot


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Bielizna bywa zarówno niezwykle wymagającym, jak i atrakcyjnym obiektem dla fotografii. Ekskluzywna, misternie zdobiona, podkreślająca kobiece kształty należy naturalnie do tej drugiej grupy. Natomiast bardziej klasyczne i stonowane modele wymagają pomysłowości i talentu fotografa, który wykonuje packshot. Musi on wydobyć interesującą, zwracającą uwagę stronę tego produktu. Mieliśmy przyjemność zrealizować sesje fotografii produktowej obu typów bielizny i za każdym razem zarówno my, jak i nasi klienci – byliśmy niezwykle zadowoleni z uzyskanego efektu. Zdjęcia tego typu towaru muszą zwracać uwagę potencjalnego konsumenta w taki sposób, aby patrząc na dany model był przekonany nie tylko o jego wizualnej atrakcyjności, ale również o tym, że sam będzie się w nim czuł dobrze i wygodnie. Naturalnie zdjęcia mogą być wykonane zarówno z udziałem modelki jak i w tradycyjny, bezcieniowy sposób. W razie jakiejkolwiek wątpliwości, dodatkowych pytań – serdecznie zachęcamy do kontaktu zarówno mailowego jak i telefonicznego.