Fotografia produktowa artykułów dziecięcych

biz

Wysokiej jakości zdjęcia biżuterii

czerwiec 25, 2015
za i przeciw7

Sesje bezcieniowe urządzeń elektronicznych

czerwiec 25, 2015

Fotografia produktowa artykułów dziecięcych


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Jak wiadomo produkty dziecięce muszą uzyskać aprobatę nie tylko u rodziców, ale też – a może właśnie przede wszystkim – u młodszych pociech właśnie. Kolorowe, z fantazyjnymi nadrukami i zabawnymi dodatkami są bardzo wdzięcznym obiektem do zdjęć. Często wybuchowa mieszanka kolorów i faktur rzuca się od razu w oczy i nie potrzebuje wymagających zabiegów fotograficznych. Zdarzają się jednak bardziej klasyczne w kroju i ubarwieniu elementy – wtedy konieczne staje się użycie różnych fotograficznych sztuczek, które pozwolą pokazać dany przedmiot od najciekawszej strony. Nasz zespół, który odznacza się wieloletnim doświadczeniem i niezwykle kreatywnymi pomysłami poradzi sobie świetnie zarówno w przypadku tej prostszej, jak i trudniejszej wersji fotografii produktowej. Stworzymy atrakcyjne packshoty dla każdego klienta. Część naszych zdjęć dziecięcych można sprawdzić w portfolio, jednak to tylko mały fragment naszych umiejętności i zapis dotychczasowych realizacji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.