Sesje bezcieniowe urządzeń elektronicznych

W0532-22X 34,99

Fotografia produktowa artykułów dziecięcych

czerwiec 25, 2015
3

Futra w odsłonie packshot

czerwiec 25, 2015

Sesje bezcieniowe urządzeń elektronicznych


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Elektronika nie ma dla nas żadnych tajemnic.. wizualnych! Możemy wykonać profesjonalną fotografię produktową absolutnie każdego urządzenia elektronicznego. Wielokrotnie mieliśmy możliwość współpracować z różnymi sklepami oferującymi tego typu sprzęt i zawsze pokazywaliśmy produkt w jak najbardziej interesującym świetle, tak aby w pełni usatysfakcjonować klienta i przyciągnąć uwagę potencjalnych kupujących. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu fotografii, zaufało nam już wiele firm i indywidualnych klientów. Zawsze oferujemy produkt na najwyższym poziomie, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji, w tym packshot i kompozycje, które sprawdzą się zarówno na stronach sklepów internetowych, w katalogach i innych materiałach reklamowych. Jesteśmy dumni z zrealizowanych przez nas projektów, ponieważ zawsze wkładamy równie dużo pracy w tworzenie każdego z nich. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym portfolio.