Futra w odsłonie packshot

za i przeciw7

Sesje bezcieniowe urządzeń elektronicznych

czerwiec 25, 2015
kom.akcesoria otwarcie

Kompozycje dla fotografii reklamowej

czerwiec 25, 2015

Futra w odsłonie packshot


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Futra niezaprzeczalnie od wieków kojarzą się z luksusem i elegancją. Dzięki postępowi technologicznemu w dzisiejszych czasach nawet te ekologiczne wyglądają bardzo atrakcyjnie i często naprawdę ciężko jest odróżnić futra naturalne od syntetycznych. Oferujemy wykonanie fotografii produktowej z udziałem futer zarówno na potrzeby kampanii reklamowych, sklepów internetowych jak i do magazynów czy katalogów. Nasze realizacje zawsze odznaczają się światowym poziomem wykonanych zdjęć. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, profesjonalny sprzęt, studio i zespół, który zdobył nie tylko fachową wiedzę ale również odznacza się wielką pasją do wykonywanego zawodu. Taka mieszanka daje gwarancję stworzenia produktu najwyższej jakości. Nasze packshoty można oglądać nie tylko w materiałach naszych klientów, ale też w prasie związanej z modą. Zaufało nam już wiele firm a także klientów indywidualnych i dokładamy wszelkich starań, aby zawsze byli jak najbardziej zadowoleni z podjętej z nami współpracy.