Kompozycje dla fotografii reklamowej

3

Futra w odsłonie packshot

czerwiec 25, 2015
14k

Zdjęcia kosmetyków do katalogów i innych

czerwiec 25, 2015

Kompozycje dla fotografii reklamowej


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Kompozycje to jeden z najbardziej lubianych przez nas typów fotografii produktowej. Możemy rozwinąć skrzydła i wyrazić w najbardziej kreatywny sposób nasze artystyczne zacięcie. Ten typ zdjęć jest również bardzo lubiany przez klientów, ponieważ świetnie sprawdza się jako banery na stronach sklepów internetowych, odsyłaczy do konkretnych kategorii lub po prostu witryn tematycznych. Nasze projekty zawsze odznaczają się wysoką jakością samej fotografii z dbałością o detale, które składają się na spójny i atrakcyjny efekt końcowy całej kompozycji. Oferujemy stworzenie kompozycji zarówno w formie packshot, jak i z wyborem ciekawego tła w konkretnym miejscu. Wykonane przez nas zdjęcia sprawdzą się również w magazynach i katalogach, będą świetnym materiałem reklamowym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, sprostamy największym wymaganiom. Dzięki solidnemu doświadczeniu w wykonywaniu fotografii produktowej oferujemy zawsze wytwory, z których sami jesteśmy dumni.