Zdjęcia kosmetyków do katalogów i innych

kom.akcesoria otwarcie
Kompozycje dla fotografii reklamowej
Czerwiec 25, 2015
stol1
Zdjęcia mebli w fotografii reklamowej
Czerwiec 25, 2015

Zdjęcia kosmetyków do katalogów i innych


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć kosmetyków na różne potrzeby – zarówno zdjęcia katalogowe, kompozycje jak i packshot. Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii produktowej, czego efektem są sesje produktów wielu prestiżowych marek, pojawiające się nie tylko w sklepach internetowych, ale też w różnych popularnych magazynach. Możemy wykonać zdjęcia kosmetyków w kreatywnych kompozycjach z artystycznymi elementami, które zwrócą uwagę każdego oglądającego je lub typowe, bezcieniowe sesje packshot. Sprostamy wyzwaniom zaproponowanym przez najbardziej wymagających klientów, ponieważ nasze realizacje zawsze odznaczają się najwyższym poziomem jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz kontaktu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości. Gwarantujemy nie tylko świetną jakość wykonanych przez nas zdjęć, ale też rozsądne ceny. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, tak aby jak najlepiej zrealizować jego pomysły. Z chęcią dzielimy się również własnymi propozycjami.