Zdjęcia mebli w fotografii reklamowej

14k

Zdjęcia kosmetyków do katalogów i innych

czerwiec 25, 2015
caterpillar3a

Zdjęcia butów w formie packshot i inne

czerwiec 25, 2015

Zdjęcia mebli w fotografii reklamowej


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Obecnie zdjęcia mebli wykonywane są już nie tylko na potrzeby tworzenia katalogów, ale też sklepów internetowych, które oferują właśnie taki typ asortymentu. Fotografia produktowa mebli oraz packshot nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, ale aby wykonać je w sposób profesjonalny, z uwzględnieniem istotnych detali i ciekawym zaprezentowaniem całości trzeba posiadać nie tylko odpowiednich wymiarów studio ale też oczywiście sprzęt. Naturalnie dysponujemy takimi możliwościami i z przyjemnością wykonamy fotografię produktową dotyczącą różnych rodzajów mebli. Możemy wykonać typowy packshot pojedynczych egzemplarzy lub stworzyć różne, interesujące kompozycje. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować każde założenie klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy ciekawą ofertę z zakresu fotografii produktowej i packshot. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Zawsze dostarczamy produkt na najwyższym możliwym poziomie, dzięki czemu wielu klientów powraca do nas z kolejnymi projektami – co chyba jest najlepszą rekomendacją dla wykonywanej przez nas fotografii produktowej.