Zdjęcia butów w formie packshot i inne

stol1

Zdjęcia mebli w fotografii reklamowej

czerwiec 25, 2015
spodnie meskie

Profesjonalne zdjęcia odzieży dla różnych projektów

czerwiec 25, 2015

Zdjęcia butów w formie packshot i inne


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Buty potrafią być małymi dziełami sztuki – z tym stwierdzeniem z pewnością zgodzi się nie jedna kobieta. Pewnie dlatego tak wiele z nich szaleje na ich punkcie i posiada niezliczone ilości par szpilek w swojej garderobie. Z kolei naszą pasją jest fotografia i chcemy w atrakcyjny sposób przedstawić każdy produkt. Nie tylko ten, który na pierwszy rzut oka jest interesujący, ale również bardziej klasyczne modele. Możemy stworzyć różne, ciekawe kompozycje lub najbardziej tradycyjne packshot – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze zdjęcia butów można spotkać w wielu sklepach internetowych i katalogach znanych firm. Fotografia produktowa to zdecydowanie coś, w czym jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami – a wszystko to przez zdobywane przez wiele lat pracy doświadczenie i możliwość współpracy z najróżniejszymi firmami czy nawet indywidualnymi klientami. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w których znajdują się przykłady naszych dotychczasowych realizacji.