Profesjonalne zdjęcia odzieży dla różnych projektów

caterpillar3a
Zdjęcia butów w formie packshot i inne
Czerwiec 25, 2015
18z
Profesjonalne zdjęcia toreb w formie packshot
Czerwiec 25, 2015

Profesjonalne zdjęcia odzieży dla różnych projektów


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Sesja zdjęciowa odzieży z udziałem modeli lub bez, zestawów lub pojedynczych egzemplarzy – dostosujemy się do każdego życzenia klienta lub zaproponujemy własne rozwiązanie, jeśli pojawi się taka potrzeba. Wykonywaliśmy zdjęcia odzieży dla różnych marek, w tym tych ekskluzywnych z polskim rodowodem. Nasze packshoty można spotkać w wielu magazynach związanych z modą. Możemy w kreatywny sposób podejść do fotografii i stworzyć ciekawe zestawy, które będą przykuwały wzrok. Równie dobrze sprawdzimy się w fotografii produktowej mającej na celu ukazanie jednego, konkretnego produktu. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak mocno atrakcyjność zdjęcia towaru przekłada się na sprzedaż w sklepie internetowym i nie tylko. My wykonujemy packshoty i wszystkie inne projekty zawsze z największą starannością, dbałością o detale i o to, by prezentowały się jak najlepiej. Tak samo jak zdjęcia przeznaczone do katalogów czy te na banery reklamowe. Gwarantujemy zawsze najwyższą jakość naszych usług i zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.