Profesjonalne zdjęcia lookbookowe, fotografia produktowa odzieży

caterpillar3a

Zdjęcia butów w formie packshot i inne

czerwiec 25, 2015
18z

Profesjonalne zdjęcia toreb w formie packshot

czerwiec 25, 2015

Profesjonalne zdjęcia odzieży dla różnych projektów


Zdjęcia produktów, w tym między innymi najróżniejszych ubrań, ogląda się praktycznie każdego dnia. Piękne grafiki momentalnie rzucają się w oczy, natomiast te gorszej jakości często się ignoruje. Wykonywana przez nas fotografia produktowa odzieży cieszy się zainteresowaniem wielu dużych firm w Polsce. Współpracujemy ze sklepami internetowymi, stacjonarnymi oraz prasą. Dzielimy się doświadczeniami z osobami, które tworzą katalogi reklamowe lub promują swoją działalność na portalach społecznościowych. Nasze zdjęcia produktowe (odzież taka jak spodnie, sukienki czy koszule) widoczne są na plakatach oraz szyldach sklepów.

Osoba kupująca odzież przywiązuje szczególną uwagę do jej detali. Właśnie dlatego istotne jest, by fotografia reklamowa odzieży została wykonana starannie, zachowując najwyższą jakość obrazu. Jest to możliwe dzięki odpowiednim sprzętom, na których pracujemy. To między innymi wielkoformatowy aparat Sinar oraz pełnoklatkowe lustrzanki. Oprócz tego fotografia odzieży wygląda tak dobrze, gdyż nasz zespół od lat praktykuje wykonywanie zdjęć różnymi technikami. Ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale też do klientów indywidualnych, którym zależy na profesjonalnej jakości zdjęć.

Proponujemy zdjęcia produktowe odzieży z udziałem modeli lub bez nich. Ubrania zaprezentowane na osobach pozwolą pokazać potencjalnym klientom dokładne parametry i sposób noszenia wybranych produktów. Fotografujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe zestawy od tego samego projektanta (tak zwane zdjęcia lookbookowe). Z naszych sesji korzystały polskie marki prestiżowych ubrań, a wykonane przez naszych ekspertów packshoty często widoczne są w magazynach modowych. Zdjęcia lookbook tworzymy w sposób kreatywny, łącząc ubrania tak, by przykuły uwagę odbiorców. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wyodrębnić pojedyncze, konkretne zdjęcia odzieży do sklepu internetowego lub katalogu. Dzięki naszym profesjonalnym sesjom zauważysz, że fotografia produktowa ma znaczenie, by odzież stała się atrakcyjniejsza dla klienta, a przez to była chętniej kupowana. Nasze zdjęcia odzieży zawsze wykonujemy starannie bez względu na ich przeznaczenie – zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.