Packshot zdjęcia wnętrz

18z

Profesjonalne zdjęcia toreb w formie packshot

czerwiec 25, 2015
Zdjęcia produktów z modelem kobieta z torebką, apaszką oraz bransoletką

Reklamowe zdjęcia z modelem

czerwiec 25, 2015

Packshot zdjęcia wnętrz


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Potrzebujesz wykonania profesjonalnej sesji wnętrz, ale obawiasz się, że jest ono zbyt małe lub za ciemne by zdjęcia wyszły interesująco? Lubimy wyzwania! A może uważasz, że jest wystarczająco atrakcyjne i należy na zdjęciach jedynie ukazać jego wyjątkowy charakter? Nasz profesjonalny i kreatywny zespół potrafi wydobyć piękno z absolutnie każdego wnętrza. Odpowiednia perspektywa, wykadrowanie i obróbka graficzna fotografii potrafią zdziałać cuda, a my znamy się na tym doskonale. Z przyjemnością podejmiemy się zlecenia wykonania zdjęcia wnętrz i gwarantujemy satysfakcjonujący efekt końcowy projektu czyli atrakcyjny packshot wnętrz. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem na rynku nie tylko fotografii produktowej, ale wszelkich rodzajów zdjęć promocyjnych. Efekty naszej pracy można sprawdzić w wielu popularnych magazynach oraz materiałach promocyjnych znanych firm. Zachęcamy do podjęcia współpracy na zawsze atrakcyjnych warunkach i zapoznania się z naszym portfolio packshot z różnych typów fotografii produktowej.