Reklamowe zdjęcia z modelem

IMG_6410

Packshot zdjęcia wnętrz

czerwiec 25, 2015
Zdjęcia produktów żywności różne rodzaje chlebów przewiązane grubym szarym sznurem

Zdjęcia żywności w fotografii produktowej

czerwiec 25, 2015

Reklamowe zdjęcia z modelem


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Zdjęcia z udziałem modela to jeden z najpopularniejszych wyborów przy fotografii reklamowej. Z obecnością dodatkowej osoby można w atrakcyjny sposób przedstawić niemal każdy produkt – rozpoczynając od akcesoriów, biżuterii, poprzez różne usługi kosmetyczne, a nawet na konkretnych miejscach kończąc. Możliwości jest tak dużo, jak wiele potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do wyboru tego typu fotografii szczególnie w przypadku wykonywania zdjęć odzieży. Ona zdecydowanie lepiej prezentuje się na modelach i modelkach niż na wieszakach, przez co cieszy się bezsprzecznie większym zainteresowaniem. Nasze studio wykona zdjęcia z modelem najwyższej jakości, ponieważ nasz zespół cechuje nie tylko profesjonalizm, ale też pasja do wykonywanej pracy. Ponadto mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu fotografii. Oferujemy wykonanie packshot zdjęć z modelem na potrzeby różnych projektów. Jesteśmy kreatywnym zespołem, pełnym ciekawych pomysłów i z przyjemnością podejmujemy się wykonania zarówno fotografii produktowej bezcieniowej jak i z zdjęć z modelem.