Fotografia żywności do reklam, sklepów i innych

Zdjęcia produktów z modelem kobieta z torebką, apaszką oraz bransoletką

Reklamowe zdjęcia z modelem

czerwiec 25, 2015

Zdjęcia żywności w fotografii produktowej


Fotografowaniem przedmiotów zajmujemy się już od wielu lat. Dla naszych klientów przygotowujemy packshoty, które można opublikować na stronach internetowych, w katalogach lub w prasie. Podejmujemy współpracę z dobrze prosperującymi wydawnictwami w kraju, przez co nasze zdjęcia mogły być widoczne w wielu miejscach, w tym na szyldach bądź plakatach.

Na naszych fotografiach jedzenia chcemy pokazać jak najwięcej świeżości, chrupkości i soczystości. Jednak aby zdjęcia żywności zachęcały do spróbowania, powinny zostać wykonane naprawdę świetnej jakości sprzętem. Właśnie dlatego korzystamy z wielkoformatowych aparatów Sinar i pełnoklatkowych lustrzanek. Poza doskonałym sprzętem nasz zespół charakteryzuje się przede wszystkim umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem, przez co fotografia żywności będzie wykonana zawsze starannie, a na obrazie będą widoczne wszystkie zalety artykułu. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prywatnymi i przedsiębiorstwami.

Zdjęcia żywności to bez wątpienia również sztuka. Nie jest żadnym zaskoczeniem stwierdzenie, że „jemy oczami”. Im atrakcyjniej żywność wygląda – czy to na sklepowej półce, w menu, czy też na talerzu – tym chętniej po nią sięgamy. Na pewno zdarzyło Ci się zamówić lub kupić coś, co po prostu przykuło Twój wzrok. Ukazanie poszczególnych produktów czy potraw w taki sposób, by zachęcały do zakupu, wymaga przede wszystkim odpowiednich umiejętności. Jeżeli zależy Ci na wykonaniu profesjonalnej fotografii produktowej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako zespół posiadający wieloletnie doświadczenie, składający się zarówno z fotografów, jak i grafików z artystycznym zacięciem, wykonamy packshoty żywności o najwyższej jakości, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie i skupią na sobie uwagę. Oferujemy wykonanie fotografii, które sprawdzą się na stronach internetowych, ale również w katalogach czy banerach reklamowych. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy konkurencyjną ofertę.