Zdjęcia żywności w fotografii produktowej

Zdjęcia produktów z modelem kobieta z torebką, apaszką oraz bransoletką
Reklamowe zdjęcia z modelem
Czerwiec 25, 2015

Zdjęcia żywności w fotografii produktowej


Fotografia przedmiotów (packshot) do stron internetowych, sklepów, prasy, katalogów to jedna z naszych specjalność. Od lat współpracujemy z największymi wydawnictwami w Polsce i nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem.

Ten typ fotografii spotykają Państwo na co dzień niemal na każdym kroku. Odwiedzając sklepu internetowe, widząc plakaty i szyldy w sklepach, wszędzie zobaczą Państwo profesjonalną fotografię.

Przedmioty na poziomie profesjonalnym nie mogą być fotografowane przeciętnym aparatem czy lustrzanką. Ważne jest, aby pokazać detale w najwyższej jakości. Dlatego też pracujemy na najlepszych sprzęcie, wielkoformatowych aparatach Sinar oraz pełnoklatkowych lustrzankach. Użytkowanie takiego sprzętu wymaga wielu lat doświadczenia, wiedzy, a przede wszystkim talentu, jeśli zdjęcia mają być naprawdę wyjątkowe. Tych cech nie brakuje członkom naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Zdjęcia żywności to bez wątpienia również sztuka. Nie jest żadnym zaskoczeniem stwierdzenie, że „jemy oczami”. Im atrakcyjniej żywność wygląda – czy to na sklepowej półce, w menu, czy też na talerzu – tym chętniej po nią sięgamy. Na pewno zdarzyło Ci się zamówić lub kupić coś, co po prostu przykuło Twój wzrok. Ukazanie poszczególnych produktów czy potraw w taki sposób, by zachęcały do zakupu wymaga przede wszystkim odpowiednich umiejętności. Jeżeli zależy Ci na wykonaniu profesjonalnej fotografii produktowej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako zespół posiadający wieloletnie doświadczenie, składający się zarówno z fotografów jak i grafików z artystycznym zacięciem, wykonamy packshot zdjęcia żywności o najwyższej jakości, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie i skupią na sobie uwagę. Oferujemy wykonanie fotografii, które sprawdzą się na stronach internetowych, ale również w katalogach czy banerach reklamowych. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy konkurencyjną ofertę.